Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2012

ΔΙΑΣΥΡΜΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ

Το «φάντασμα» του Παναθηναϊκού επέστρεψε Χριστουγεννιάτικα! Πραγματοποιώντας τραγική εμφάνιση, που έκανε αυτή στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό...
να μοιάζει με μακρινή ανάμνηση, οι «πράσινοι» γνώρισαν βαριά ήττα 3-0 στη Βέροια από τη «βασίλισσα του Βορρά», για την 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος και ολοκλήρωσαν τον πρώτο γύρο στην 9η θέση με 20 βαθμούς και με τις χειρότερες δυνατές εντυπώσεις.
Μάλιστα, με νίκη είχαν την ευκαιρία να βρεθούν στην 5η θέση και σε τροχιά πλέι-οφ! Το τελικό αποτέλεσμα είναι «κολακευτικό» για την ομάδα του Χουάν Ραμόν Ρότσα, καθώς η Βέροια, που πήρε την πρώτη της νίκη μετά από την 30ή Σεπτεμβρίου(!), στο πρώτο 10λεπτο του δεύτερου ημιχρόνου είχε τουλάχιστον 3 κλασικές ευκαιρίες για περισσότερα γκολ!

Όσοι παίζατε στοίχημα σε κάποια από τις ιντερνετικές εταιρείες και είναι κάποια από αυτές που έχουν ήδη σταματήσει ή δεν είναι νόμιμες και θέλετε να ανοίξετε κάπου αλλού λογαριασμό τότε θα σας προτείνουμε την MΥΒΕΤ. Όμως αν αυτό το κάνετε μέσα από το SITE μας πατώντας σε ένα από τα BANNER της MΥΒΕΤ τότε κάνετε και πάλι κανονικά την εγγραφή σας και παράλληλα μας βοηθάτε να συνεχίσουμε να υπάρχουμε ως SITE λόγω και των δυσκολιών της σημερινής εποχής, έχοντας και μεγαλύτερο BONUS αν γραφτείτε από εμάς. Σας ευχαριστούμε για όλα και να ξέρετε ότι θα κάνουμε το παν για να φανούμε αντάξιοι της εμπιστοσύνης σας. Είμαστε στην διάθεσή σας για τυχόν ερωτήσεις. Το email για οποιαδήποτε πρόταση για βελτίωση ή αλλαγή είναι sigouratza@gmail.com